Reference

Do konce srpna 2018 navštívilo mládežnické hokejové turnaje v ČR prostřednictvím agentury ScanAct celkem 39 mužstev ze zahraničí:

Select Team SRG Dubai
Ogre Juniors

POL - Koziolki Poznan (U11 Easter Cup in Most, March 2018)

 

SWE - Helsingborgs HC (U14 CSHC in Melnik, March 2018)

 

SWE - Järfälla HC (U14 CSHC in Melnik, March 2018)

 

SVK - Pro Team Select (U14 CSHC in Melnik, March 2018)

 

HUN - FTC Budapest - 2 teams (U14 CSHC in Melnik, March 2018)

 

SWE - Tyresö Hanviken (U16 I. CSHC in Melnik, March 2018)

 

SWE - IK Pantern (U16 I. CSHC in Melnik, March 2018)

 

BY - Junost Minsk (U16 I. CSHC in Melnik, March 2018)

 

HUN - Hungary Talent (U12 Easter Cup in Most, April 2018)

 

HUN - KMH Budapest (U12 Easter Cup in Most, April 2018)

 

FIN - Kiekkohait Salo (U13 Easter Cup in Most, April 2018)

 

HUN - Debreceni Hoki Klub (U13 Easter Cup in Most, April 2018)

 

NOR - Gruner Hockey (U13 Easter Cup in Most, April 2018)

 

DK - Herning IK - 2 teams (U13 Easter Cup in Most, April 2018)

 

ROM - Secler Select (U13 Easter Cup in Most, April 2018)

 

FIN - EPS Espoo (U15 CSHC in Melnik, April 2018)

 

SUI - HC Tramelan (U15 CSHC in Melnik, April 2018)

 

SWE - IK Oskarshamn (U15 CSHC in Melnik, April 2018)

 

DK - Herning IK (U15 CSHC in Melnik, April 2018)

 

SWE - Viggbyholms IK (U15 CSHC in Melnik, April 2018)

 

FIN - Espoo Blues (U15 CSHC in Melnik, April 2018)

 

SWE - Hässelby-Kälvesta (U16 II. CSHC in Melnik, April 2018)

 

FIN - Kiekko Vantaa (U16 II. CSHC in Melnik, April 2018)

 

SWE - Wings HC (U16 II. CSHC in Melnik, April 2018)

 

BY - Dinamo Minsk 2002 (U16 II. CSHC in Melnik, April 2018)

 

BY - Dinamo Minsk 2003 (U16 II. CSHC in Melnik, April 2018)

 

BEL - Phantoms Antwerp (U16 Easter Cup in Most, April 2018)

 

GER - Ratinger Aliens (U16 Easter Cup in Most, April 2018)

 

AUT - HC Innsbruck (U16 Easter Cup in Most, April 2018)

 

FIN - Blues Blue (U17 Easter Cup in Most, April 2018)

 

DK - Herning IK (U17 Easter Cup in Most, April 2018)

 

ROM - Secler Select (U17 Easter Cup in Most, April 2018)

 

FIN - KalPa (U17 Easter Cup in Most, April 2018)

 

DK - Vojens IK (U17 Easter Cup in Most, April 2018)

 

AUT - Okanagan HSE (U17 Easter Cup in Most, April 2018)

 

LAT - HK Ogre Juniors (U14 Summer Cup in Most, August 2018)

 

UAE - Select Team SRG Dubai (U14 Summer Cup in Most, August 2018)

 

 

V roce 2017 navštívilo mládežnické hokejové turnaje v ČR prostřednictvím agentury ScanAct celkem 53 mužstev ze zahraničí:

HIFK Challenger
Rögle BK
Arvika HC
Ice Hockey U.K.
Esbjerg IK
Herning IK
KJT
Mariestad BOIS
Okanagan HC U17
Skå IK
Torpedo
Arlanda Wings

GER - Young Lions Select (U14 CSHC in Slany, April 2017)

 

SWE - Lerums BK (U14 CSHC in Slany, April 2017)

 

NL - Tilburg Trappers (U14 CSHC in Slany, April 2017)

 

FIN - Harjun Kiekko 2 teams (U13 Easter Cup in Most, April 2017)

 

FIN - Kiekko Laser 2 teams (U13 Easter Cup in Most, April 2017)

 

NL - Talent Team 04 (U13 Easter Cup in Most, April 2017)

 

SWE - Arvika HC (U16 I. CSHC in Melnik, April 2017)

 

AUT - Okanagan HC (U16 I. CSHC in Melnik, April 2017)

 

SWE - Arlanda Wings HC (U16 I. CSHC in Melnik, April 2017)

 

AUT - VEU Feldkirch (U15 Easter Cup in Most, April 2017)

 

BEL - Phantoms Antwerp (U15 Easter Cup in Most, April 2017)

 

BEL/GER - Hockeyprom Select (U15 Easter Cup in Most, April 2017)

 

FIN - HIFk Challenger (U15 Easter Cup in Most, April 2017)

 

NL - Talent Team 02 (U15 Easter Cup in Most, April 2017)

 

SWE - Mariestad BOIS (U16 II. CSHC in Melnik, April 2017)

 

FIN - KJT Kerava (U16 II. CSHC in Melnik, April 2017)

 

SWE - Skå IK (U16 II. CSHC in Melnik, April 2017)

 

U.K. - Ice Hockey U.K. U16 (U16 II. CSHC in Melnik, April 2017)

 

UA - Kryshynka Kiev 08 (U9 Ostravacek in Ostrava, April 2017)

 

SWE - Rögle BK (U16 Easter Cup in Most, April 2017)

 

GER - ESC Moskitos (U16 Easter Cup in Most, April 2017)

 

SWE - Brynäs IF (U15 CSHC in Melnik, April 2017)

 

FIN - Hunters 02 (U15 CSHC in Melnik, April 2017)

 

AUT - Okanagan HC (U17 CSHC in Slany, April 2017)

 

SWE - Sunne IK (U17 CSHC in Slany, April 2017)

  

FIN - OKK (U17 CSHC in Slany, April 2017)

 

DK - Esbjerg IK (U17 CSHC in Slany, April 2017)

 

GER - Team Torpedo (U17 CSHC in Slany, April 2017)

  

DK - Herning IK (U17 CSHC in Slany, April 2017)

  

ROM - Szecler Select (U14 Easter Cup in Most, April 2017)

 

HUN - Debrecen HK (U14 Easter Cup in Most, April 2017)

 

FIN - Blues Espo Junior 2 teams (U12 Easter Cup in Most, April 2017)

 

NL - Talent Team 05 (U12 Easter Cup in Most, April 2017)

 

AUT - West Select Austria (U12 Easter Cup in Most, April 2017)

 

POL - Legia Warsaw (U12 Easter Cup in Most, April 2017)

 

AUT - Vienna Capitals Coach1ng (U13 OHH Ostrava, Aug. 2017)

 

UA - Ldinka Kiev (U14 OHH Ostrava, Aug. 2017)

 

GER - Team CEHA (U13 OHH Ostrava, Aug. 2017)

 

SVK - Pro Team Select (U14 OHH Ostrava, Aug. 2017)

 

POL - Legia Warsaw (U14 OHH Ostrava, Aug. 2017)

 

SVK - Slovan Bratislava (U14 OHH Ostrava, Aug. 2017)

 

BY - Dinamo Minsk 2 teams (U9 Christmas Cup in Bilina, Dec. 2017)

 

SWE - Team Skåne (U12 Christmas Cup in Bilina, Dec. 2017)

 

HUN - UTE Budapest (U12 Christmas Cup in Bilina, Dec. 2017)

 

POL - Legia Warsaw (U12 Christmas Cup in Bilina, Dec. 2017)

 

LAT - Jelgava JLSS (U14 Christmas Cup in Most, Dec. 2017)

 

POL - MKS Sokoly Torun (U14 Christmas Cup in Most, Dec. 2017)

 

AUT - KAC Klagenfurt (U14 Christmas Cup in Most, Dec. 2017)

 

UA - Ldinka Kiev (U14 Christmas Cup in Most/Bilina, Dec. 2017)

 

V roce 2016 se účastnilo prostřednictvím agentury ScanAct českých turnajů pro mládež následujících 31 mužstev ze zahraničí:

CAN - Capital Team U11+U15 (Hockey trip GER-CZE-AUT, March 2016)

 

SWE - IFK Munkfors (U13 CSHC in Melnik, March 2016)

 

AUT - VEU Feldkirch (U13 CSHC in Melnik, March 2016)

 

NOR - Tönsberg IHC (U16 Easter Cup in Most, March 2016)

 

SWE - IK Pantern (U16 Easter Cup in Most, March 2016)

 

FIN - Salamat (U10 Easter Cup in Most, March 2016)

 

GER - Hamburg Freezers (U10 Easter Cup in Most, March 2016)

 

BEL - HYC Herentals (U14 Easter Cup in Most, March 2016)

 

POL - MKS Sokoly Torun (U12 Easter Cup in Most, April 2016)

 

SWE - Helsingborgs HC (U16 CSHC in Melnik, April 2016)

 

SWE - Spånga Hockey IK (U16 CSHC in Melnik, April 2016)

 

AUT - Okanagan HC (U16 CSHC in Melnik, April 2016)

 

SWE - Sunne IK (U16 II. CSHC in Melnik, April 2016)

 

SWE - Jonstorps IF (U16 II. CSHC in Melnik, April 2016)

 

FIN - FOPS (U16 II. CSHC in Melnik, April 2016)

 

DK - Esbjerg IK (U16 II. CSHC in Melnik, April 2016)

 

GER - Team Torpedo (U16 II. CSHC in Melnik, April 2016)

 

FIN - Kemijärvi Kiekko (U17 tournament in Prostejov, April 2016)

 

SWE - Brynäs IF (U15 CSHC in Melnik/Slany, April 2016)

 

SWE - Sollentuna HC (U15 CSHC in Melnik/Slany, April 2016)

 

SWE - Skutskärs SK (U15 CSHC in Melnik/Slany, April 2016)

 

DK - Herning IK (U15 CSHC in Melnik/Slany, April 2016)

 

DK - Gentofte Stars I.+II. (U15 CSHC in Melnik/Slany, April 2016)

 

NOR - Lillehammer IK (U15 CSHC in Melnik/Slany, April 2016)

 

SWE - Bålsta HC (U15 Tournament in Prague, April 2016) 

 

LAT - HK Ogre Juniors (U12 tournament in Olomouc, August 2016)

 

LAT - Pirati Riga (AAA U13 tournament in Ostrava, August 2016)

 

NL - RTC Lionhearts (U14 Christmas Cup in Bilina, December 2016)

 

POL - Sokoly Torun (U14 Christmas Cup in Bilina, December 2016)

 

V roce 2015 navštívilo hokejové turnaje v ČR prostřednictvím agentury ScanAct následujících 24 mládežnických mužstev ze zahraničí:

CAN - Team Montagny 2001-2003 (hokejový kemp, únor 2015, trip Berlin-Prague-Vienna)

 

FRA - 2x Team Amiens U15 (hokejový kemp, Mělník, únor 2015)

 

HUN - Ferencvarosi TC (turnaj U13, Mělník, březen 2015)

 

HUN - UTE Budapest (turnaj U13, Mělník, březen 2015)

 

LAT - HK Broceni (turnaj U13, Mělník, březen 2015)

 

SWE - Helsingborg HC (turnaj U16, Most, březen 2015)

 

HUN - Ferencvarosi TC (turnaj U12, Most, březen/duben 2015)

 

SWE - Grums IK (turnaj U16, Mělník, duben 2015)

 

SWE - Nittorps IK (turnaj U16, Mělník, duben 2015)

 

SWE - Örebro Hockey (turnaj U16, Mělník, duben 2015)

 

GER - Aper Academy (turnaj U18, Mělník, duben 2015)

 

AUT - L.A. Stars (turnaj U18, Mělník, duben 2015)

 

CAN - ESVD Granby (turnaj U18, Mělník, duben 2015)

 

SCO - Team Scotland (turnaj U18, Mělník, duben 2015)

 

SWE - Brynäs IF (turnaj U15, Mělník, duben 2015)

 

SWE - Helsingborg HC (turnaj U15, Mělník, duben 2015)

 

DK - Herning IK (turnaj U15, Mělník, duben 2015)

 

DK - Esbjerg IK (turnaj U15, Mělník, duben 2015)

 

FIN - HJK (turnaj U15, Mělník, duben 2015)

 

FIN - LeKi - Tappara (turnaj U15, Mělník, duben 2015)

 

NL - Dutch Talent Team (turnaj U14, Slaný, duben 2015)

 

GER - ESC Dresden Select (turnaj U14, Slaný, duben 2015)

 

SUI - EHC Burgdorf Knights (turnaj U14, Slaný, duben 2015)

 

V roce 2014 navštívilo mládežnické hokejové turnaje v ČR prostřednictvím agentury ScanAct následujících 19 mužstev ze zahraničí:

 

CAN - Team Phenix U17 (hokejový kemp na Mělníku, duben 2014)

 

SWE - Halmstad Hammers (turnaj U14, Mělník, březen 2014)

 

SWE - Södertälje SK (turnaj U14, Mělník, březen 2014)

 

SUI - HC Davos (turnaj U15, Mělník, březen 2014)

 

NOR - Leangen Eagles Trondheim (turnaj U15, Mělník, březen 2014)

 

SWE - Sollentuna HC (turnaj U15, Mělník, březen 2014)

 

DK - Herning IK (turnaj U11 WTT, České Budějovice, duben 2014)

 

RUS - Team Yantar (turnaj U13 SIDA, Prostějov, duben 2014)

 

SWE - Luleå HF (turnaj U15, Mělník, duben 2014)

 

SWE - Brynäs IF (turnaj U15, Mělník, duben 2014)

 

SVK - MHK Liptovsky Mikulas (turnaj U15, Mělník, duben 2014)

 

SUI - Servette-Geneva (turnaj U15, Mělník, duben 2014)

 

FRA - Amiens-Somme (turnaj U15, Mělník, duben 2014)

 

CAN - Arsenal Academy St: Louis (turnaj U15, Mělník, duben 2014)

 

SWE - Vallentuna HT (turnaj U15, Mělník, duben 2014)

 

SWE - Visby Roma I. & II. (turnaj U15, Mělník, duben 2014)

 

GER - ESC Dresden (turnaj U18, Mělník, duben 2014)

 

SWE - Nittorps IK (turnaj U18, Mělník, duben 2014)

 

V roce 2013 navštívilo mládežnické hokejové turnaje v ČR prostřednictvím agentury ScanAct následujících 19 mužstev ze zahraničí:

England National Team U14 (2000)
Commandeur de Levis
Vasas SC
IK Sätra
Regina Assumpta College
Nittorps IK
EHC Klostersee
England National Team U14
ESC Dresden
Pesterszebeti HC
MTK Budapest
Ldinka Kiev
Rosenborg Trondheim
Lerums BK
Lokomotiv Jaroslavl
Junost Minsk
Junost Minsk

 

NOR - Rosenborg Trondheim U13/14 (tréninkový kemp)

 

CAN - Commandeur de Levis 2000/2001 (tréninkový kemp)

 

ENG - England National Team U14 (turnaj)

 

SWE - Lerums BK U14 (turnaj)

 

UA   - HC Ldinka Kiev U14 (turnaj)

 

SWE - IK Sätra U15 (turnaj)

 

SVK - MHK Nitra U15 (turnaj)

 

HUN - Pesterszebeti HC U15 (turnaj)

 

CAN - Regina Assumpta College U15 (turnaj)

 

HUN - Vasas SC U15 (turnaj)

 

RUS - Lokomotiv 2004 Jaroslavl U17 (turnaj)

 

CAN - Regina Assumpta College U17 (turnaj)

 

SWE - Nittorps IK U17 (turnaj)

 

HUN - Pesterszebeti HC U17 (turnaj)

 

GER - ESC Dresden U17 (turnaj)

 

HUN - MTK Budapest U17 (turnaj)

 

GER - EHC Klostersee U17 (turnaj)

 

ENG - England National Team U14 (turnaj)

 

BY   - Junost Minsk U14 (turnaj)

V roce 2012 navštívila ČR prostřednictvím agentury ScanAct následující mládežnická mužstva ze zahraničí:

TPS Wild Turku
CP Meyrin Geneva
CP Meyrin Geneva
OKK White
OKK Green
HC Iskra Odincovo
L.A. Stars
EHC Klostersee
After game Geneva-TPS

FIN - OKK Green (turnaj U13, Mělník, duben 2012)

 

FIN - OKK White (turnaj U13, Mělník, duben 2012)

 

AUT - L.A. Stars (turnaj U17, Mělník, duben 2012)

 

SUI  - CP Meyrin Geneva (turnaj U17, Mělník, duben 2012)

 

GER - EHC Klostersee (turnaj U17, Mělník, duben 2012)

 

RUS - HC Iskra Odincovo (turnaj U17, Mělník, duben 2012)

 

FIN - TPS Wild Turku (turnaj U17, Mělník, duben 2012)

 

SWE - Kristianstads Hockey (turnaj U14, Slaný, duben 2012)

 

CAN - Western Canadian Select Wolves (turnaj U14, Slaný, duben 2012)

 

Více informací o našich hokejových hostech a kompletní historii akcí najdete přímo v rubrice "Naši hokejoví hosté 1993-2018"

1.     Zájezdy českých mládežnických hokejových mužstev na turnaje ve Skandinávii

2.     Zahraniční mládežnická hokejová mužstva hostující na turnajích v ČR
3.     Zahraniční hokejová mužstva hostující na tréninkových kempech v ČR

 4.     I pro veterány lze zařídit hokejové turné nebo účast na turnajích ve Švédsku...

 

Např. tým HBC Lvová byl ve Švédsku v roce 2005 a 2006

 

Odehráli vždy 2 přátelská utkání v Göteborgu a 1 utkání v Hässleholmu.

Všichni si návštěvu Švédska náramně užili, což dokládají fotografie v přiložené galerii.


Organizování hokejových turnajů CZECH OPEN v letech 1998-2010

  • V České Lípě a Praze.

Z historie turnajů CZECH OPEN 1998-2010 - fotogalerie

Järfälla HC, U16
TJ Valašské Meziříčí, U16
Djurgårdens IF,U15
Výběr KHK
HC Sparta Praha,U15
BK Färjestad,U15
Bili Tygri Liberec,U14
Midland Conference,U15
TPS Rangers,U15
HC Litvinov,U14
Gislaved SK,U15
Servette Geneva,U16
Vänersborg HC,U16
La Chaux de Fonds,U16
La Chaux de Fonds
Ice-Arena Letnany
HC Linköping
Nynäshamn HC
HC Linköping
HC Vsetín
Stadion Litomerice
Senfter Lupi U16
Rödövre HK,U16
Kloten Flyers U16
CP Meyrin Geneva,U16
HV-71,U16
Glimma Hockey,U15
La Chaux de Fonds
Kloten Flyers U16
HC Fribourg Gotteron,U16

Partneři