Z historie 1993-2019

Od roku 1993 - prostřednictvím agentury ScanAct - navštívilo téměř 100 českých a jiných evropských mužstev řadu mládežnických hokejových turnajů v zahraničí, především ve ŠVÉDSKU a FINSKU:

         1993-94: 

  1. 11/93    Stadion Liberec  (r.82)             Nybro               (1.)

  2. 01/94    Stadion Liberec  (r.80)             Göteborg 

  3. 01/94    HC Rokycany  (r.78/79)            Malmö              

  4. 03/94    HC Chomutov  (r.82/83)            Vänersborg       

  5. 03/94    HC Chomutov  (r.81/82)            Vänersborg       

  6. 03/94    H+S Beroun  (r.81/82)               Ljungby

  7. 03/94    HC Louny  (r.78/79)                   Vänersborg       

  8. 04/94    Stadion Liberec  (r.78/79)          Tyresö             (1.)

     

    1994-95:

  9. 01/95    HC Frydek-Mistek  (r.83)           Kristianstad      (1.)

  10. 03/95    HC Klasterec nad Ohri (r.84)     Vänersborg       

  11. 03/95    TJ  Vitkovice  (r.80/81)             Stenungsund   (1.)

  12. 03/95    HC Hronov  (r.81)                      Vänersborg       

  13. 04/95    HC Decin  (r.79)                        Vänersborg       

  14. 04/95    Stadion Liberec  (r.79)              Vänersborg      (1.)

  15. 04/95    HC Chomutov  (r.81)                 Tyresö

     

    1995-96:

  16. 03/96    HC Teplice  (r.84)                      Vänersborg

  17. 03/96    HC Chomutov  (r.83/84)            Vänersborg       

  18. 03/96    HC Frydek-Mistek  (r.83)           Vänersborg      (1.)

  19. 03/96    HC Studenka  (r.82/83)             Vänersborg       

  20. 03/96    AC ZPS Zlin  (r.81)                   Stenungsund    (1.)        

  21. 03/96    HC Vitkovice  (r.81)                   Vänersborg      (1.)

  22. 03/96    HC Jindrichuv Hradec  (r.81)     Vänersborg       

  23. 03/96    AC ZPS Zlin  (r.83)                   Ljungby            

  24. 03/96    HC Chrudim  (r.80)                   Vänersborg       

  25. 04/96    HC Kosice  (r.82/83)  SVK         Tyresö              

     

    1996-97:

  26. 03/97    CZ Praha Select  (r.85)              Vänersborg      (1.)

  27. 03/97    HC Kladno  (r.83)                      Vänersborg       

  28. 03/97    HC Prerov  (r.81)                       Vänersborg       

  29. 03/97    AC ZPS Zlin  (r.84)                    Tyresö                          

  30. 04/97    HC Trinec  (r.83)                       Tyresö  

  31. 04/97    SK Kadan  (r.82)                       Tyresö              

  32. 04/97    Center Czech Select (r.82)         Tyresö             (1.)         

    1997-98:

  33. 03/98    Praha-Jih Select (r.78)              Kallinge

  34. 03/98    HC Vrchlabi  (r.83)                    Skoghall 

  35. 03/98    HC Nova Paka  (r.85)                 Skoghall 

  36. 03/98    CZ Morava Select (r.88)            Timrå                

  37. 03/98    SK Kadan  (r.83)                       Vänersborg       

  38. 03/98    HC Znojmo  (r.82)                     Vänersborg       

  39. 03/98    SK Kadan  (r.83)                       Turku  (FINLAND)       

  40. 04/98    HC Most  (r.86)                         Tyresö    
                             
    1998-99:

  41. 03/99    PZ Kladno  (r.88)                      Trollhättan       (1.)

  42. 03/99    LH Benesov  (r.88)                    Turku  (FINLAND) 

  43. 04/99    AC ZPS Zlin  (r.85)                   Tyresö             (1.)        

  44. 04/99    SK Kadan  (r.82/83)                 TORONTO   (CANADA)    

        1999-2000:

  45.  03/00    HC Novy Jicin  (r.88)                 Vänersborg      (1.)

  46.  03/00    HC Ústi nad Labem  (r.88)         Trollhättan       (1.)        

  47.  03/00    HC Vrchlabi  (r.85)                    Vänersborg        

         2000-2001:

  48.  03/01    HC Novy Jicin  (r.89)                 Vänersborg       
  49.  04/01    HC Nový Jicin  (r.88)                 Villard de Lans  (FRANCE)

  50.  04/01    HC Prostejov  (r.89)                  Turku  (FINLAND) 


         2001-2002:
  
51.  01/02    HC Opava  (r.86)                        Lysekil

  52.  03/02    HC Kladno  (r.89)                       Ljungby 

  53.  04/02    HC Continental Zlin (r.88)          Hammarby       

  54.  05/02    HC Nový Jičín  (r.90)                  Villard de Lans  (FRANCE)    


         2002-2003:

  55.  03/03    HC Bili Tygri Liberec (r.91)        Vänersborg     (1.)

  56.  03/03    HC Junior Melnik (r.89)              Vänersborg     (1.)

  57.  03/03    TJ DDM Rokycany (r.89)            Lerum              (1.)        

  58.  05/03    HC Novy Jicin  (r.91)                  Villard de Lans  (FRANCE)       


         2003-2004:

  59.  03/04    HC Bili Tygri Liberec (r.91)          Olten  (SUI)

  60.  03/04    SC Kolin (r.89)                           Södertälje

  61.  04/04    HC Benatky n/J (r.91)                 Hammarby       

  62.  04/04    SK Kadan (r.86/87)                    Nyköping

  63.  05/04    HC Nový Jičín  (r.91)                  Villard de Lans  (FRANCE)  


         2004-2005:

  64.  03/05    HC Bili Tygri Liberec (r.92)         Solna, Stockholm

  65.  03/05    SK Kadan (r.93)                        Lerum

  66.  03/05    HC Benatky n/J (r.92)                Vänersborg       

  67.  04/05    HC Sareza Ostrava (J-18)           Vänersborg

  68.  04/05    SK Kadan (r.86/87)                    Turku, Mariehamn (FINLAND)

  69.  05/05    HC Novy Jicin  (r.92)                   Villard de Lans  (FRANCE) 


         2005-2006:

  70.  12/05    SC Kolin (r.91)                           Falun               (1.)

  71.  03/06    HC Znojmo (r.93)                       Vänersborg 

  72.  04/06    HC Slovan Ústi n.L. (r.91)            Hammarby


         2006-2007:

  73.  03/07    HK Slany (jun.21)                       Stockholm

  74.  03/07    KLH Chomutov (r.92)                  Turku (FINLAND)       (1.) 

  75.  04/07    SK Kadan (r.96)                         Turku (FINLAND)


         2007-2008:

  76.  03/08    KLH Chomutov (r.93)                  Vänersborg  

 

        2008-2009:     údaje chybí

        2009-2010:     údaje chybí

        2011-2012:     údaje chybí


         2012-2013:

  77.  04/13    Pirati Chomutov (r.99)                         Leksand (1.)  


         2013-2014:

  78.  02/14    Select Team England U15  ENG             Gävle

  79.  03/14    Burevestnik U13  RUS                          Vänersborg

  80.  04/14    SK Kadan (r.00)                                  Turku (FINLAND)


         2014-2015:

  81.  04/15    Dresdner Eislöwen J18   GER                Vänersborg

  82.  10/15    Pirati Riga U12   LAT                            Stockholm


         2015-2016:

  83.  04/16    HC Podebrady J18                               Vänersborg


         2016-2017:

  84.  03/17    BK Mlada Boleslav U11                         Turku (FINLAND)

  85.  04/17    Czech Future Stars U12                        Helsinki (FINLAND)

  86.  04/17    Okanagan HSE J18   AUT                      Vänersborg


         2017-2018:

  87.  03/18    EHC Burgdorf U15   SUI                       Vänersborg

  88.  04/18    Czech Young Talents U11                     Helsinki (FINLAND)

  89.  04/18    Servette Geneva U14   SUI                  Turku (FINLAND)

  90.  04/18    Servette Geneva U15   SUI                  Turku (FINLAND)

  91.  04/18    Pirati Riga U14  LAT                             Helsinki (FINLAND)

 

         2018-2019

  92.  01/19    The Voyageurs - Hobby Adults  CAN      tour DK-SWE-NOR

  93.  03/19    SK Kadan U11                                     Kungsbacka

  94.  04/19    HC Olomouc U14                                 Karlskrona

  95.  04/19    Young-Talents U14                              Helsinki (FINLAND)

  96.  04/19    HC Lomnice n/P U16                            Nyköping

      
       Poznámky:

  • Pokud není za městem turnaje v závorce uvedena země, turnaj se konal ve ŠVÉDSKU.

  • Číslo jedna (1.) znamená, že český tým na turnaji zvítězil.

 

 

Od roku 1995 - prostřednictvím agentury ScanAct - navštívilo tréninkové hokejové kempy v ČR téměř 80 hokejových mužstev z Evropy i Kanady:

 
 
       1995
1.   10/95                VHC VÄNERSBORG – 80                (SWE)
2.   10/95                VHC VÄNERSBORG – 81                (SWE)
3.   10/95                VHC VÄNERSBORG – 82                (SWE)
4.   10/95                VHC VÄNERSBORG – 83                (SWE)

       1996
5.   08/96                DIÖ GOIF – Seniors Div. 3 (SWE)
6.   09/96                TYRESÖ HOCKEY – Seniors Div. 3 (SWE)

       1997
7.   02/97                ROMA IF – 83                                (SWE)
8.   03/97                FROSTA HOCKEY – 83/84               (SWE)
9.   04/97                TYRINGE HOCKEY – 81                   (SWE)
10. 04/97                TYRINGE HOCKEY – 82                   (SWE)

       1998
11.  03/98                GLIMMA HOCKEY – 84                    (SWE)
12.  04/98                MIFK MARIEHAMN – 82                   (FIN)
13.  09/98                SC RIESERSEE – J-20                     (GER)

 

       1999
14.  01/99                NTG FRISK ASKER – 80/81             (NOR)
15.  02/99                GISLAVEDS SK – 84                       (SWE)
16.  04/99                NORWAY NATIONAL TEAM – J-18     (NOR)
17.  09/99                NTG FRISK ASKER – J-20                (NOR)
18.  09/99                TROLLHÄTTANS HC – J-16-20          (SWE)
19.  11/99                HANHALS IF – 85                            (SWE)
20.  11/99                CHIEFS LEUVEN – 87                      (BEL)

 

       2000
21.  03/00                MIDLANDS CONFERENCE – J-17      (ENG)
22.  04/00                HERNING IK – Old Boys                  (DEN)
23.  04/00                STORFORS AIK – 84                       (SWE)

       2001
24.  01/01                PARIS SELECT TEAM – 85                (FRA)
25.  01/01                BORÅS HC – 86                              (SWE)
26.  02/01                ROUEN HC – 87/88                         (FRA)
27.  02/01                ROUEN HC – 89/90                         (FRA)
28.  04/01                GLIMMA HOCKEY – 86                     (SWE)
29.  04/01                LOUVIERS HC – 88-90                     (FRA)
30.  04/01                LOUVIERS HC – 91-93                     (FRA)
31.  10/01                IF TROJA LJUNGBY – 88                  (SWE)
32.  10/01                IF TROJA LJUNGBY – 86                  (SWE)
33.  11/01                BORLÄNGE HF – 87                        (SWE)

 

       2002
34.  02/02                GRÖDINGE SK – 86                        (SWE)
35.  03/02                STRÄNGNÄS HC – 88                      (SWE)
36.  03/02                HV-71 – 86                                    (SWE)
37.  08/02                DJURGÅRDENS IF – B-juniors          (SWE)
38.  10/02                VIKING HOCKEY – 89                     (NOR)
39.  10/02                IF TROJA LJUNGBY – 87                 (SWE)
40.  10/02                IF TROJA LJUNGBY – 88                 (SWE)

 

       2003
41.  02/03                FRISK ASKER – 87                         (NOR)
42.  08/03                EHC CHUR – J-18                           (SUI)
43.  09/03                DJURGÅRDENS IF – J-18                (SWE)

       2004
44.  01/04                MALMÖ IF – 90/91                         (SWE)
45.  07/04                CANADA SELECT TEAM – 90/91      (CANADA)
46.  08/04                GÖTEBORGS IK – 90                     (SWE)
47.  08/04                HV-71 – J-20                                (SWE)

       2005
48.  09/05                LUND GIANTS – U15                     (SWE)

       2006

49.  04/06                HERNING IK – U16                       (DEN)

50.  04/06                HERNING IK – J-19                      (DEN)

51.  04/06                HÄSSELBY-KÄLVESTA – U16         (SWE)

52.  10/06                AMAGER IC – 92                          (DEN)

53.  10/06                AMAGER IC – 94                          (DEN)

       2007
54.  09/07                STAVANGER OILERS – U16           (NOR)
55.  09/07                STAVANGER OILERS – J-18          (NOR)
56.  10/07                GÄVLE IK – 93                            (SWE)

       2008
57.  02/08                IL JUTUL – 93                             (NOR)
58.  02/08                BRACKNELL BEES – 92                (ENG)
59.  04/08                BRACKNELL BEES – 94                (ENG)

 

       2009
60.  03/09                LUND GIANTS – 93/94                 (SWE)


       2010
61.  03/10                VOJENS IK – 93/94                      (DEN)
62.  03/10                HERNING IK – Girls Team             (DEN)

       2013
63.  03/13                ROSENBORG TRONDHEIM – U13/14   (NOR)
64.  03/13                COMMANDEUR de LEVIS – 00/01       (CANADA)
65.  04/13                REGINA ASSUMPTA – U15                 (CANADA)
66.  04/13                REGINA ASSUMPTA – U17                 (CANADA)


       2014
67.  04/14                TEAM PHOENIX – U17                       (CANADA)
68.  04/14                ARSENAL ACAD. ST. LOUIS – U15      (CANADA)

       2015
69.  02/15                TEAM MONTAGNY – 01/03                 (CANADA)
70.  02/15                TEAM AMIENS HC – U15                    (FRA)
71.  04/15                ESVD GRANBY – U17                         (CANADA)
72.  08/15                TEAM BUREVESTNIK – 01/03             (RUS)


       2016
73.  03/16                CAPITAL TEAM  – U11                        (CANADA)
74.  03/16                CAPITAL TEAM  – U15                        (CANADA)

 

       2018
75.  01/18                CEGEP LAURENDEAU  – J20                (CANADA)

 

      2019

76.  03/19                SAINTE AGATHE - U15+U17               (CANADA)

77.  04/19                REGINA ASSUMPTA - U15+U17           (CANADA)

 

Od roku 1998 - prostřednictvím agentury ScanAct - navštívilo mládežnické hokejové turnaje v ČR více než 570 mužstev z 27 zemí a 4 kontinentů. Nejvíce mužstev ze ŠVÉDSKA (248):

 

1. SWEDEN

 

1.   VHC Vänersborg   (U12) – 1998

2.   Frosta Hockey   (U13) - 1998                  

3.   IK Pantern   (U13) - 1998                        

4.   VHC Vänersborg   (U14) - 1998               

5.   IK Pantern  (U14) - 1998

6.   SK Södertälje  (U14) - 1998        

7.   Frosta Hockey  (U15) - 1998                 

8.   Trollhättans HC  (U15) - 1998     

9.   Jonstorps IF  (U15) - 1998                       

10. Lysekils HV  (U15) - 1998           

11. Linköpings HC  (U15) - 1998      

12. Hässleholms HK (U15) – 1998

13. Stocksunds IF   (U13) – 1999

14. Osby IK   (U13) - 1999                            

15. Tingsryds AIF   (U14) - 1999                   

16. Linköpings HC  (U14) - 1999                  

17. Halmstad Hammers  (U14) - 1999

18. Ljungsbro HF  (U14) - 1999        

19. Västerås IK  (U15) - 1999                        

20. IFK Täby HC  (U15) - 1999                      

21. Nacka HC  (U15) - 1999                           

22. Osby IK  (U16) - 1999     

23. IK Göta  (U16) - 1999                  

24. Falu IF (U16) - 1999 

25. Lysekils HV  (U16) - 1999                       

26. Arlanda HC (U16) - 1999             

27. Rönnängs IK  (U16) - 1999                     

28. Helsingborg Redskins (U16) – 1999

29. Nor IK 1 (U13) – 2000

30. Nor IK 2 (U13) – 2000

31. Åstorp Grizzly  (U13) – 2000

32. Södra Hockey  (U14) – 2000

33. Göteborgs IK  (U14) – 2000

34. Järfälla HC  (U15) – 2000

35. Ljungsbro HF  (U15) – 2000

36. Bollnäs IS  (U15) – 2000

37. Trelleborg Vikings  (U15) – 2000

38. Tyresö Hockey  (U15) – 2000

39. Bålsta HC  (U16) – 2000

40. Lysekils HV  (U16) - 2000

41. Glimma Hockey  (U16) - 2000

42. IK Göta  (U16) - 2000

43. Vänersborg HC  (U16) - 2000

44. Alingsås Hockey  (U16) - 2000

45. Limhamn Limeburners  (U16) - 2000

46. IK Pantern   (U13) – 2001

47. Glimma Hockey  (U14) - 2001

48. Ljungsbro HF  (U14) – 2001

49. Tingsryds AIF   (U14) - 2001       

50. Lund Hockey   (U14) - 2001        

51. Hovås Hockey   (U14) - 2001

52. Motala AIF   (U15) - 2001

53. Gislaved SK  (U15) - 2001

54. Helsingborg HC  (U15) - 2001

55. Nacka HC  (U15) - 2001

56. Nynäshamn HC (U16) - 2001

57. Alingsås Hockey (U16) - 2001

58. Osby IK (U16) - 2001

59. Djurgårdens IF (U16) - 2001

60. IFK Österåker (U16) - 2001

61. Väsby IK (U16) - 2001

62. Tibro IK (U16) - 2001

63. Haninge HC (U13) – 2002

64. HC Dalen (U14) – 2002

65. Hässleholm HK (U14) – 2002

66. Tingsryds AIF (U14) – 2002

67. Göteborg IK (U14) – 2002

68. Nynäshamn HC (U14) – 2002

69. FOC Farsta (U15) - 2002 

70. Åstorp Grizzly (U15) – 2002

71. Tyresö Hockey (U15) – 2002

72. Gislaved SK (U15) – 2002

73. Trollhättan Goblins (U16) – 2002

74. IFK Täby (U16) – 2002

75. Järfälla HC (U16) – 2002

76. Djurgårdens IF (U16) – 2002

77. IFK Österåker (U16) – 2002

78. Huge HT (U16) – 2002

79. Partille HK 1 (U16) – 2002

80. Partille HK 2 (U16) – 2002

81. Töreboda HF (U16) – 2002

82. Tidaholms HF (U16) – 2002

83. Alingsås Hockey (U16) – 2002

84. Linköping HC 1 (U14) – 2002

85. Linköping HC 2 (U14) – 2002

86. Hovås HC (U14) – 2002

87. Borås HC (U14) - 2002

88. DIÖ Hockey (U14) – 2003

89. Hovås HC (U14) – 2003

90. Hässleholm HK (U14) – 2003

91. Tingsryds AIF (U14) – 2003

92. Skövde IK (U14) – 2003

93. Gislaved SK (U15) – 2003

94. IFK Kumla (U15) – 2003

95. Ormsta HC (U16) – 2003

96. IFK Täby (U16) – 2003

97. Järfälla HC (U16) – 2003

98. Hästen Hockey (U16) – 2003

99. Linköping HC 1 (U14) – 2003

100. Linköping HC 2 (U14) – 2003

101. Ljungsbro HF (U14) – 2003

102. Segeltorps IF (U14) - 2003

103. Djurgårdens IF (U16) – 2003

104. Nynäshamn HC 1 (U16) – 2003

105. Nynäshamn HC 2 (U16) – 2003

106. Alingsås Hockey (U16) – 2003

107. Gislaved SK (U16) – 2003

108. Glimma Hockey (U15) – 2003

109. Nor IK (U15) – 2003

110. Kristianstads IK (U15) – 2003

111. Sollentuna HC (U16) – 2003

112. Tyringe Hockey (U16) – 2003

113. Mariestads BOIS (U16) – 2003

114. Tibro IK (U16) – 2003

115. Linden HT (U16) – 2003

116. HV-71 (U16) - 2003

117. Hässleholm HK (U14) – 2004

118. Ljungsbro HF (U14) – 2004

119. Nor IK (U14) – 2004

120. IFK Öre (U14) – 2004

121. Djurgårdens IF (U15) – 2004

122. Partille HK  (U15) – 2004

123. BK Färjestad (U15) – 2004

124. Gislaved SK (U15) – 2004

125. Nittorps IK (U16) – 2004

126. Sollentuna HC (U16) – 2004

127. Värmdö HC (U16) – 2004

128. Järfälla HC (U16) – 2004

129. Hästen Hockey (U16) – 2004

130. Spånga HC (U16) – 2004

131. Vänersborg HC  (U16) – 2004

132. SK Lejon (U16) - 2004

133. Hovås HC (U14) – 2005

134. Bäcken HC (U14) – 2005

135. Lerums BK (U14) – 2005

136. Ljungsbro HF (U14) – 2005

137. Stocksunds IF 1 (U15) – 2005

138. Stocksunds IF 2 (U15) – 2005

139. Gislaved SK (U15) – 2005

140. Kungsörs IK (U16) – 2005

141. Mjölby HC (U16) – 2005

142. Huddinge IK (U16) – 2005

143. Skövde IK (U16) – 2005

144. Vänersborg HC  (U16) – 2005

145. HHK/Frosta (U14) – 2006

146. Härryda HHC  (U14) –2006

147. Hästen Hockey (U15/16)  

148. IK Göta  (U15/16) – 2006

149. Visby AIK  (U15/16) – 2006

150. Trelleborg Vikings  (U15/16) – 2006

151. Rimbo Hockey  (U15/16) – 2006

152. Värmdö Hockey (U15/16) – 2006

153. Kungsörs IK (U14/15) – 2007

154. Brynäs IF 1 (U15) – 2007

155. Brynäs IF 2 (U15) – 2007

156. Nittorps IK (U16) – 2007

157. HK Kings (U14) – 2008

158. Hovås HC (U14) – 2008

159. IK Göta  (U14) – 2008

160. Värmdö Hockey (U14) – 2008

161. Malmö Red Hawks (U15) - 2008

162. Värmdö Hockey (U15) – 2008

163. Växjö Lakers (U15) – 2008

164. Brynäs IF (U15) – 2008

165. IFK Kumla (U15) – 2008

166. Skå IK (U16) – 2008

167. Töreboda HF  (U16) – 2008

168. Nittorps IK (U16) – 2008

169. Ormsta HC (U16) – 2008

170. Kungälv IK (U16) – 2008

171. Älta Tigers (U13) – 2009

172. Landskrona Lejonet HC (U13) – 2009

173. Brynäs IF (U15) – 2009

174. Tibro IK (U15) – 2009

175. Linköping HC (U15) – 2009

176. Spånga HC (U16) – 2009

177. Nittorps IK (U16) – 2009

178. Värnamo IK (U16) – 2009

179. Malmö Red Hawks (U16) - 2009

180. Kungsörs IK (U16) – 2010

181. Nittorps IK (U16) – 2010

182. Brynäs IF (U16) – 2010

183. Sollentuna HC (U16) – 2010

184. Lerums BK (U14) - 2011

185. Brynäs IF (U15) – 2011

186. Trångsunds IF (AAA U14) – 2011

187. HC Vita Hästen (J-20) – 2011

188. Kristianstads Hockey (AAA U14) – 2012

189. Lerums BK (U14) – 2013

190. Nittorps IK (U17) – 2013

191. IK Sätra (U15) - 2013

192. Halmstad Hammers (U14) – 2014

193. Södertälje SK (U14) – 2014

194. Sollentuna HC (U15) – 2014

195. Luleå HF (U15) – 2014

196. Brynäs IF (U15) – 2014

197. Vallentuna HT (U15) – 2014

198. Visby Roma I. (U15) – 2014

199. Visby Roma II. (U15) – 2014

200. Nittorps IK (J18) – 2014

201. Helsingborgs HC (U16) – 2015

202. Grums IK (U16) – 2015

203. Nittorps IK (U16) – 2015

204. Örebro Hockey (U16) – 2015

205. Brynäs IF (U15) – 2015

206. Helsingborgs HC (U15) – 2015

207. IFK Munkfors (U13) – 2016

208. IK Pantern (U16) – 2016

209. Helsingborgs HC (U16) – 2016

210. Spånga Hockey IK (U16) – 2016

211. Sunne IK (U16) – 2016

212. Jonstorps IF (U16) – 2016

213. Brynäs IF (U15) – 2016

214. Sollentuna HC (U15) – 2016

215. Skutskärs SK (U15) – 2016

216. Bålsta HC (U15) – 2016

217. Lerums BK (U14) – 2017

218. Arvika HC (U16) – 2017

219. Arlanda Wings HC (U16) – 2017

220. Mariestad BOIS (U16) – 2017

221. Skå IK (U16) – 2017

222. Rögle BK (U16) – 2017

223. Brynäs IF (U15) – 2017

224. Sunne IK (U17) – 2017

225. Team Skåne (U12) – 2017

226. Helsingborgs HC (U14) – 2018

227. Järfälla HC (U14) – 2018

228. Tyresö Hanviken (U16) – 2018

229. IK Pantern (U16) – 2018

230. Hässelby-Kälvesta (U16) – 2018

231. Wings HC (U16) – 2018

232. IK Oskarshamn (U15) – 2018

233. Viggbyholms IK (U15) - 2018

234. Hille/Åbygebby IK (U14) - 2019

235. Köpings HC (U16) - 2019

236. Tyresö Hanviken (U16) - 2019

237. Sweden Bullet Hockey (U15) - 2019

238. IF Troja Ljungby (U15) - 2019

239. Limhamn Hockey (U15) - 2019

240. Vita Hästen Norrköping (U16) - 2019

241. KRIF Kallinge (U16) - 2019

242. Brynäs IF (U15) - 2019

243. Lerums BK (U15) - 2019

244. Team Gävle (U17) - 2019

245. Sunne IK (U18) - 2019

246. Karlskrona HK (U18) - 2019

247. Sollentuna HC (U18) - 2019

248. Mölndal HC (U18) - 2019

 

 

2. FINLAND

 

1.   Jäähonka Espoo   (U12) – 1998

2.   EPS Espoo   (U14) - 1998                       

3.   Tappara Tampere   (U15) – 1998

4.   Kiekko-67 Turku   (U15) - 1998              

5.   Helsingin JKK   (U15) - 1999

6.   Kiekko-67 Turku   (U13) – 2000

7.   Viikingit   (U13) – 2000

8.   Keupa HT   (U14) – 2000

9.   Grankulla IFK   (U14) – 2000

10. Turun Kisaveikot   (U15) – 2000

11. Grankulla IFK   (U15) – 2000

12. TPS Turku   (U16) – 2000

13. Kiekko-Reipas   (U16) – 2000

14. Lukko Jarmot   (U16) – 2001

15. KalPa   (U15) – 2002

16. Jokipojat Montreal Joensuu (U15) - 2002

17. TPS Rangers (U15) - 2004

18. Karhu-Kissat (U15) – 2007

19. Ilves Anaheim (U15) – 2007

20. Ilves Los Angeles (U15) – 2007

21. HJK C-93 (U15) – 2008

22. EHC Helsinki (U15) – 2011

23. Koo-Vee Tampere (U15) – 2011

24. Kärpät Oulu 1 (AAA U14) - 2011

25. Kärpät Oulu 2 (AAA U14) – 2011

26. OKK Green (U13) – 2012

27. OKK Yellow (U13) – 2012

28. TPS Turku (U16/17) – 2012

29. HJK (U15) – 2015

30. LeKi Tappara (U15) – 2015

31. Salamat (U10) – 2016

32. FOPS (U16) – 2016

33. Kemijärvi Kiekko (U17) – 2016

34. Harjun Kiekko I. (U13) – 2017

35. Harjun Kiekko II. (U13) – 2017

36. Kiekko Laser I. (U13) – 2017

37. Kiekko Laser II. (U13) – 2017

38. HIFk Challenger (U15) – 2017

39. KJT Kerava (U16) – 2017

40. Hunters 02 (U15) – 2017

41. OKK (U17) – 2017

42. Blues Espo I. (U12) – 2017

43. Blues Espo II. (U12) – 2017

44. Kiekkohait Salo (U13) - 2018

45. KalPa (U17) – 2018

46. Blues Blue (U17) – 2018

47. EPS Espoo (U15) - 2018

48. Harjun Kiekko I. (U15) - 2019

49. Harjun Kiekko II. (U15) - 2019

50. TaRu (U16) - 2019

51. Kisurit (U13) - 2019

52. Jukurit (U14) - 2019

53. Pelicans Lahti I. (U14) - 2019

54. Pelicans Lahti II. (U14) - 2019

 

3. DENMARK

 

1.   Herning IK  (U15) – 1998

2.   Herning IK  (U16) – 1999

3.   Herning IK  (U16) – 2000

4.   Herning IK  (U16) – 2001

5.   Rödövre HK  (U16) – 2001

6.   Herning IK  (U16) – 2002

7.   Rödövre HK  (U16) – 2003

8.   Herning IK  (U16) – 2004

9.   Odense IK (U16) – 2005

10. Herning IK  (U16) – 2005

11. Rödövre HK  (U16) – 2005

12. Rödövre IK  (Women) – 2006

13. IC Gentofte (U14) – 2006

14. Rödövre HK  (U14) – 2006

15. Herning IK  (U16) – 2007

16. Jysk IU  (U15) – 2008

17. Herning IK (U11) – 2014

18. Herning IK (U15) – 2015

19. Esbjerg IK (U15) – 2015

20. Esbjerg IK (U16) – 2016

21. Herning IK (U15) – 2016

22. Gentofte Stars I. (U15) – 2016

23. Gentofte Stars II. (U15) - 2016

24. Esbjerg IK (U17) – 2017

25. Herning IK (U17) – 2017

26. Herning IK I. (U13) – 2018

27. Herning IK II. (U13) – 2018

28. Herning IK (U17) – 2018

29. Vojens IK (U17) – 2018

30. Herning IK (U15) - 2018

31. Danish White Lions (U13) - 2019

32. Herning IK (U13) - 2019

33. Gentofte Stars (U13) - 2019

34. Herning IK (U15) - 2019

35. Herning IK (U17) - 2019

 

4. ENGLAND

 

1.   Midlands Conference   (U13) – 1998

2.   Midlands Conference   (U15) – 1998

3.   Midlands Conference   (U13) – 1999

4.   Midlands Conference   (U15) – 1999

5.   Midlands Conference   (U13) – 2000

6.   Midlands Conference   (U15) – 2000

7.   Midlands Conference   (U13) – 2001

8.   Midlands Conference   (U15) – 2001

9.   Midlands Conference   (U15) – 2002

10. Midlands Conference   (U15) – 2003

11. Midlands Conference   (U15) – 2004

12. Swindon JIHC   (U16) – 2005

13. National Team England (U14) – 2006

14. Midlands Conference   (U15/16) – 2006

15. HC Sheffield Steelers   (U15/16) – 2006

16. North of England  (Women) – 2006

17. National Team England (U15) – 2007

18. Midlands Conference   (U15) – 2007

19. Northern Conference   (U15) – 2007

20. Midlands Conference   (U15) – 2008

21. Midlands Conference   (U15) – 2009

22. Midlands Conference   (U15) – 2011

23. National Team England (U14) – 3/2013

24. National Team England (U14) – 12/2013

25. Ice Hockey U.K. (U16) - 2017

 

5. SWITZERLAND

 

1.   EHC Uzwill   (U15) – 1999

2.   HC Meyrin Geneva (U16) – 1999

3.   La Chaux de Fonds   (U16) – 2001

4.   HC Fribourg  (U16) – 2001

5.   EHC Uzwill   (U15) – 2002

6.   HC Fribourg  (U16) – 2002

7.   La Chaux de Fonds   (U15) – 2003

8.   HC Fribourg  (U16) – 2003

9.   HC Kloten  (U16) – 2003

10. HC Meyrin Geneva (U16) – 2003

11. La Chaux de Fonds 1 (U16) – 2004

12. La Chaux de Fonds 2 (U16) – 2004

13. Servette Geneva (U16) – 2004

14. EV Zug (U16) - 2005

15. EV Zug (U15/16) - 2006

16. Beo Ost Interlaken (U16) – 2007

17. HC Biel - Bienne (U15) - 2009

18. La Chaux de Fonds  (U16) – 2009

19. CP Meyrin Geneva (U16/17) – 2012

20. HC Davos (U15) – 2014

21. Servette Geneva (U15) – 2014

22. EHC Burgdorf Knights (U14) – 2015

23. HC Tramelan (U15) - 2018

24. EHC Winterthur (U15) - 2019

25. Brandis Juniors Bern (U16) - 2019

 

6. GERMANY

 

1.   TSV Peisenberg   (U16) – 1999

2.   Grefrather EV (U16) – 1999

3.   EHC Berlin   (U13) – 2000

4.   Grefrather EV (U14) – 2000

5.   ESV Kaufbeuren   (U15) – 2000

6.   EHC Eisbären Berlin   (U13) – 2002

7.   ESV Kaufbeuren   (U14) – 2003

8.   HC Mannheim   (U13) – 2006

9.   ESC Planegg (Women) – 2010

10. Ratinger IA (U16) – 2011

11. EHC Klostersee (U16/17) – 2012

12. EHC Klostersee (U17) – 2013

13. ESC Dresden (U17) – 2013

14. ESC Dresden (J18) – 2014

15. Aper Academy (J18) – 2015

16. ESC Dresden Select (U14) – 2015

17. Hamburg Freezers (U10) – 2016

18. Team Torpedo /U16) – 2016

19. Young Lions Select (U14) – 2017

20. ESC Moskitos (U16) – 2017

21. Team Torpedo (U17) – 2017

22. Team CEHA (U13) – 2017

23. Ratingen Aliens 97 (U16) - 2018

24. Team CEHA (U14) - 2018

25. Iserlohn Roosters (U17) - 2019

26. EHC Munchen (U17) - 2019

 

7. NORWAY

 

1.   Holmen Hockey   (U15) – 1999

2.   Lilleström/Skedsmo   (U16) - 1999                     

3.   Storhamar HT   (U16) - 1999 

4.   Holmen Hockey   (U14) – 2000

5.   Storhamar HT   (U16) – 2000

6.   Trondheim IHK   (U14) – 2001

7.   Vålerenga IHT   (U16) – 2001

8.   NTG Frisk Asker   (U16) – 2004

9.   Vålerenga IHT   (U16) – 2005

10. Lörenskog Bulldogs   (U15/16) – 2006

11. Astor Hockey   (U14/15) – 2007

12. Ski Hockey   (U15) – 2007

13. Rosenborg Ishockey   (U16) – 2007

14. Hasle/Lören 1 (U15) – 2008

15. Hasle/Lören 2 (U15) – 2008

16. Ski IL   (U14) – 2008

17. Storhamar Dragons HC (U14) – 2011

18. Leangen Eagles Trondheim (U15) – 2014

19. Tönsberg IHC (U16) – 2016

20. Lillehammer IK (U15) – 2016

21. Gruner Hockey (U13) - 2018

 

8. HUNGARY

 

1.   MVSI Miskolc  (U17) – 2013

2.   Pesterszebeti HC (U17) – 2013

3.   Pesterszebeti HC (U15) – 2013

4.   Vasas SC   (U15) – 2013

5.   MTK Budapest (U17) - 2013

6.   Ferencvarosi TC (U13) – 2015

7.   UTE Budapest (U13) – 2015

8.   Ferencvarosi TC (U12) – 2015

9.   Debrecen HK (U14) – 2017

10. UTE Budapest (U12) – 2017

11. Hungary Talent (U12) – 2018

12. KMH Budapest (U12) – 2018

13. FTC Budapest I. (U14) – 2018

14. FTC Budapest II. (U14) - 2018

15. Debreceni HK (U14) - 2019

 

9. SLOVAKIA

 

1.   Zvolen HK   (U15) – 1998

2.   MHK Detva  (U15) – 1998

3.   HC Kosice   (U13) – 1999

4.   HC Prievidza  (U13) – 1999

5.   HK Zilina  (U13) – 2000

6.   MHK Detva  (U15) – 2001

7.   HK Ziar nad Hronom  (U15) – 2005

8.   HK Ziar nad Hronom  (U16) – 2005

9.   MHK Nitra (U15) - 2013

10. MHK Liptovsky Mikulas (U15) – 2014

11. Pro Team Select (U14) – 2017

12. HC Slovan Bratislava (U14) – 2017

13. Pro Team Select (U14) - 2018

14. HC Dukla Trencin (U12) - 2018

15. Slovakia Lions (U16) - 2019

 

10. AUSTRIA

 

1.   L.A. Stars - OHS  (U16) – 2011

2.   L.A. Stars – OHS  (U16/17) – 2012

3.   L.A. Stars (J18) – 2015

4.   VEU Feldkirch (U13) – 2016

5.   Okanagan HSE (U16) – 2016

6.   Okanagan HSE (U16) – 2017

7.   VEU Feldkirch (U15) – 2017

8.   Okanagan HSE (U17) – 2017

9.   West Select Austria (U12) – 2017

10. Vienna Capitals Coach1ng (U13) – 2017

11. HC Innsbruck (U16) – 2018

12. Okanagan HSE (U17) - 2018

13. KAC Klagenfurt (U14) - 2018

14. Okanagan HSE (U16) - 2019

15. Okanagan Vienna Tigers (U13) - 2019

 

11. NETHERLANDS

 

1.   Tilburg Trappers   (U16) – 1999

2.   Hijs Hokij Haag   (U13) – 2001

3.   Hijs Hokij Haag   (U14) – 2001

4.   HC Amsterdam   (U14) – 2006

5.   Dutch Talent Team (U14) – 2015

6.   RTC Lionhearts (U14) – 2016

7.   Tilburg Trappers (U14) – 2017

8.   Talent Team 04 (U13) – 2017

9.   Talent Team 02 (U15) – 2017

10. Talent Team 05 (U12) – 2017

11. RTC Lionhearts (U16) - 2018

12. Talent Team (U11) - 2019

13. Talent Team (U12) - 2019

14. Talent Team (U15) - 2019

15. Talent Team (U16) - 2019

16. Dutch Mustangs (U17) - 2019

 

12. CANADA

 

1.   Team Saskatchewan Selects  (Women) – 2010

2.   Toronto National 96 AAA Team  (U16) – 2010

3.   W.C.S. Wolves  (AAA U14) – 2011

4.   Team Saskatchewan Selects  (Women) – 2011

5.   Western Canadian Select Wolves  (U14) – 2012

6.   Regina Assumpta College  (U15) – 2013

7.   Regina Assumpta College  (U17) – 2013

8.   Arsenal Academy St. Louis (U15) – 2014

9.   ESVD Granby (J18) – 2015

10. London Cobras (U15) - 2018

11. London Cobras (U17) - 2018

12. Somang Hockey (U17) - 2019


13. LATVIA

 

1.   HC Zemgale   (U16) – 2008

2.   Prizma/Pardauga (U15) – 2011

3.   HK Broceni (U13) – 2015

4.   HK Ogre Juniors (U12) – 2016

5.   Pirati Riga (U13) – 2016

6.   Jelgava JLSS (U14) - 2017

7.   HS Riga (U13) - 2018

8.   HK Ogre JUniors (U14) - 2018

9.   Liepaja LSSS (U16) - 2019


14. POLAND

 

1.   MKS Sokoly Torun   (U12) – 2016

2.   MKS Sokoly Torun (U14) – 2016

3.   Legia Warsaw (U12) – 4/2017

4.   Legia Warsaw (U14) – 2017

5.   Legia Warsaw (U12) – 12/2017

6.   MKS Sokoly Torun (U14) – 2017

7.   Koziolki Poznan (U11) - 2018

 

15. BELGIUM

 

1.   Chiefs Leuven   (U16) – 2000

2.   HC Haskey   (U16) – 2008

3.   HYC Herentals (U14) – 2016

4.   Phantoms Antwerp (U15) – 2017

5.   Hockeyprom Select (U15) – 2017

6.   Phamtoms Antwerp (U16) - 2018

7.   HYC Herentals (U16) - 2019

8.   Phantoms Antwerp (U17) - 2019

 

16. SOUTH AFRICA

 

1.   South Africa  (U13) – 2000

2.   South Africa  (U14) – 2000

3.   South Africa  (U15) – 2000

4.   South Africa  (U16) – 2000

5.   South Africa  (U15) - 2002

 

17. SLOVENIA

 

1.   Slavija Ljubljana   (U14) – 1999

2.   Triglav Kranj (U16) – 1999

3.   Slavija Ljubljana   (U15) – 2000

4.   Slavija Ljubljana   (U14) – 2001

 

18. UCRAINE

 

1.   HC Ldinka Kiev   (U14) – 2013

2.   Kryshynka Kiev 08 (U9) – 2017

3.   HC Ldinka Kiev (U14) – 8/2017

4.   HC Ldinka Kiev (U14) – 12/2017

 

19. BELORUSSIA

 

1.   Junost Minsk  (U14) – 2013

2.   Dinamo Minsk (U9) - 2017

3.   Junost Minsk (U16) – 2018

4.   Dinamo Minsk 2002 (U16) - 2018

5.   Dinamo Minsk 2003 (U16) - 2018

 

20. RUSSIA

 

1.   HC Iskra Odincovo   (U16/17) – 2012

2.   Lokomotiv 2004 Yaroslavl (U17) - 2013

3.   Team Yantar (U13) – 2014

 

21. FRANCE

 

1.   Amiens - Somme  (U15) – 2014

2.   HC Amiens I. (U15) – 2015

3.   HC Amiens II. (U15) – 2015

 

22. ROMANIA

 

1.   Szekler Select   (U14) – 2017

2.   Szekler Hockey (U13) – 2018

3.   Szekler Hockey (U17) - 2018

4.   SZJA I. (U12) - 2019

5.   SZJA II. (U12) - 2019

6.   SZJA (U13) - 2019

7.   SZJA (U14) - 2019

8.   SZJA (U15) - 2019

9.   SZJA (U16) - 2019

 

23. ITALY

 

1.   Senfter Lupi   (U16) – 2003

2.   HC Pustertal Junior   (U15/16) – 2006

 

24. ESTONIA

 

1.   Ilves Estonia   (U16) – 2003

 

25. SCOTLAND

 

1.   Team Scotland   (J18) – 2015

 

26. SPAIN

 

1.   HC Madrid   (U14) – 2005

 

27. UNITED ARAB EMIRATES

 

1.   Select Team SRG Dubai (U14) – August 2018

2.   Select Team SRG Dubai (U14) - December 2018

3.   SRG International (U14) - March 2019

4.   SRG International (U13) - April 2019

5.   SRG International (U14) - April 2019

 

Máte zájem účastnit se s Vaším mužstvem mládežnického hokejového turnaje ve Švédsku nebo Finsku na jaře 2020?

* Napište nám:
* Jméno:
* Telefon:
* E-mail:
* Opište znaky obrázku:

Jiný obrázek
* Označené údaje jsou povinné.

Partneři